Tulokset 30.5.2021
1,5km 1,3km
(Lähti: 3, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)
1. Kallio Eliel 45.41
2. Partanen Vilhelm 57.50 +12.09
3. Partanen Lilja 58.26 +12.45
2km 2,4km
(Lähti: 15, Keskeytti: 1, Hylätty: 4)
1. Lintula Eliel 27.45
2. Laine Aurora 56.28 +28.43
3. Soini Aleksi 57.24 +29.39
4. Snell Taina 57.50 +30.05
5. Nurmi Anu-Katja 58.13 +30.28
6. Laura Lamppu 58.53 +31.08
7. Barck Viljami 1.00.33 +32.48
8. Kulmala Minttu 1.00.59 +33.14
9. Leino Paula 1.10.08 +42.23
10. Rauhala Heikki 1.10.50 +43.05
Kallio Noel hyl.
Lainema Maija hyl.
Lamppu Lotta hyl.
Niemi Maikki hyl.
Joonas Risto kesk.
3km 3,1km
(Lähti: 38, Keskeytti: 2, Hylätty: 1)
1. Paasikivi Mikko 37.05
2. Sipponen Markku 44.44 +07.39
3. Kajavalta Jyrki 44.53 +07.48
4. Paldanius Jorma 45.39 +08.34
5. Grönroos Timo 49.14 +12.09
6. Kylämäki Hilkka 50.09 +13.04
7. Havia Jouko 50.59 +13.54
8. Hovi Paavo 52.49 +15.44
9. Etu-Huitti Maija 54.25 +17.20
10. Lainema Ilkka 56.38 +19.33
11. Hedenström Rauno 56.52 +19.47
12. Vanne Pekka 57.17 +20.12
13. Niemi Seppo 58.36 +21.31
14. Kallioniemi Martti 58.39 +21.34
15. Hyytiäinen Reijo 59.24 +22.19
16. Myllymäki Johanna 59.40 +22.35
17. Saariokari Veli-Jukka 1.02.41 +25.36
18. Metsäranta Kristiina 1.03.19 +26.14
19. Hynnä Tuomo 1.07.00 +29.55
20. Leväkari Osmo 1.07.11 +30.06
21. Rajalampi Marja 1.07.16 +30.11
22. Tammisaari Pentti 1.13.59 +36.54
23. Oksa Tino 1.15.16 +38.11
24. Fränti Sointu 1.22.04 +44.59
25. Haasto Raija 1.23.41 +46.36
26. Nyman Jaakko 1.23.44 +46.39
27. Fränti Jouko 1.23.56 +46.51
28. Toikka Riitta 1.33.56 +56.51
29. Jaakkola Konsta 1.40.06 +1.03.01
30. Jaakkola Katja 1.40.17 +1.03.12
31. Putkonen Ari 1.45.58 +1.08.53
32. Machuem 1.53.39 +1.16.34
Sipponen Airi hyl.
Repo Jimi kesk.
Sonkki Juhani kesk.
Hatakko Sirpa ei aikaa
Lundell Tiina ei aikaa
Luostarinen Hanna ei aikaa
5km 4,9km
(Lähti: 23, Keskeytti: 0, Hylätty: 1)
1. Holmijoki Janne 55.05
2. Repo Vesa 59.09 +04.04
3. Etu-Huitti Arto 1.00.14 +05.09
4. Salonen Vesa 1.00.25 +05.20
5. Ruusunen Johanna 1.01.51 +06.46
6. Lanne Vesa 1.02.26 +07.21
7. Leppäaho Pinja 1.03.14 +08.09
8. Salonen Jussi 1.06.53 +11.48
9. Lamppu Tiina 1.08.29 +13.24
10. Alhoke Timo 1.09.18 +14.13
11. Junnila Annastiina 1.10.51 +15.46
12. Nieminen Taisto 1.11.10 +16.05
13. Metsäranta Arto 1.14.01 +18.56
14. Jokiniemi Juuso 1.15.27 +20.22
15. Rantasaari Antti 1.19.24 +24.19
16. Rantala Simo 1.20.17 +25.12
17. Jaakkola Mika 1.22.54 +27.49
18. kutunen Sanna 1.30.09 +35.04
19. Lähteenmäki Pirjo 1.39.16 +44.11
20. Poikolainen Henri 1.42.38 +47.33
Santti Timo hyl.
Lehtonen Matti ei aikaa
Repo Pauliina ei aikaa
7km 6,5km
(Lähti: 7, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)
1. Korpinen Taneli 59.27
2. Hiltunen Jarkko 1.01.07 +01.40
3. Päivike Johan 1.04.27 +05.00
4. Hiukka Petri 1.08.01 +08.34
5. Virta Ismo 1.15.35 +16.08
6. Laakso Tero 1.22.38 +23.11
7. Salomaa Kristian 1.29.32 +30.05